Подання

Для того, щоб мати можливість подавати статті до журналу та перевіряти поточний статус своїх матеріалів необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

Вимоги до подання

Під час подання рукопису до журналу автори повинні підтвердити його відповідність всім встановленим вимогам, вказаним нижче. В разі виявлення невідповідності поданої роботи пунктам цих вимог редакція повертатиме авторам матеріали на доопрацювання.
  • Це подання раніше не було опубліковане і не надсилалося на розгляд до редакцій інших журналів (або вкажіть пояснення у коментарях для редактора).
  • Файл подання є документом у форматі Microsoft Word, OpenOffice, RTF або WordPerfect.
  • Веб-посилання у тексті супроводжуються повними коректними адресами URL.
  • Текст набраний 12-м розміром кеглю з одинарним міжрядковим інтервалом; авторські акценти виділені курсивом, а не підкресленням (всюди, крім адрес URL); всі ілюстрації, графіки та таблиці розміщені безпосередньо у тексті, там, де вони повинні бути за змістом (а не у кінці документу).
  • Текст відповідає вимогам щодо стилістики та бібліографії, викладеним у Керівництві для авторів розділу "Про журнал".

Керівництво для авторів

Вимоги до оформлення тез конференції

 

Робочі мови конференції: українська, англійська.

 

У разі невідповідності поданих тез пунктам цих вимог, а також якщо вони не відповідають тематиці конференції, організаційний комітет повертатиме авторам матеріали на доопрацювання.

 

Обсяг тез конференції

Загальний обсяг тез конференції – 1-2 стр. формату А4. Сторінки повністю заповнені текстом. Схеми, рисунки, таблиці, й формули повинні бути пронумеровані та розміщені в тексті після посилань на них. Неприпустимо використовувати елементи форматування як «розрив розділу з нової сторінки» та колонтитули.

Тези мають бути ретельно перевірені авторами та відповідати всім пунктам вимог до оформлення.

Текстовий редактор. Тези конференції набирається в текстовому редакторі Microsoft Word (версії 2007 та вище) і зберігається з розширенням *.doc або *.docx.

Обов’язково надсилаються тези конференції збережені у форматі *.pdf.

 

Загальне оформлення:

 

1) Мова. Тези конференції приймаються двома мовами: українською або англійською.

2) Параметри сторінки:

  • Поля: зліва, справа, зверху, знизу – 2,5 см.
  • Шрифт основного тексту – Times New Roman кегль 12, міжрядковий інтервал 1.

 

3) Структура тези конференції:

  • номер УДК (у верхньому лівому кутку сторінки, напівжирним шрифтом кегль 10) шрифтом (Ж)
  • відомості про авторів (приклад: І.І. Петренко (укр.), І. Petrenko (англ)) та відомості про авторів (науковий ступінь, вчене звання) кегль 12);

(Порядок оформлення наукових ступенів та вчених звань описано нижче в цьому ж документі в розділі «Рекомендовані скорочення вчених звань і наукових ступенів»).

  • повна назва організації (навчального закладу, установи) та країна – вирівнювання за правим краєм;
  • назва тези конференції: повинна бути стислою і відповідати темі секції і друкується великими літерами симетрично до тексту (Caps Lock) і напівжирними літерами (Ж) – кегль 12.

 

Основний текст тези конференції.

 

  • Шрифт основного тексту: Times New Roman Cyr, кегль 12, міжрядковий інтервал 1.
  • Вирівнювання основного тексту: за шириною.
  • Перші рядки всіх абзаців: з відступом 1,0 см.
  • Рисунки: (діаграми, фото тощо) подаються у чорно-білому зображенні разом із текстом, після посилань на них. Вимога до графічних матеріалів: будь-яка ілюстрація повинна бути єдиним нерозривним графічним об’єктом. Рекомендується застосування растрових форматів з роздільною здатністю не менше 300 dpi. Рисунок має бути розташований у центрі, без обтікання текстом. Підписи до рисунків повинні містити нумерацію в порядку розміщення в тексті та пояснювальний підпис шрифтом 10 кеглю (напр. Рисунок 1 – …). Неприпустимо включати підписи до самого рисунка. Рисунок не повинен займати всю площу аркуша.
  • Графіки: повинні містити підписи усіх осей на самому рисунку шрифтом 10 кеглю. Будь-який інший вигляд підпису розглядатись та виправлятись не буде.
  • Таблиці: При заповненні слід користуватись шрифтом 10 кеглю. Кожна таблиця повинна мати порядковий номер та назву і розташовуватись після посилання на неї у тексті статті. Якщо таблиця не вміщується на сторінці або виходить на іншу, слід використати позначення «Продовження табл.».
  • Формули: вбудований редактор формул із використанням таких стилів: Text, Function, Variable, Number – Times New Roman; L.C.Greek, U.C.Greek, Symbol – Symbol; Matrix/Vector – Times New Roman, bold; розміри: Full – 9 pt, Symbol – 12 pt, Sub-Symbol – 9 pt, Subscript/Superscript – 7 pt; Кириличні та грецькі символи мають бути набрані прямим шрифтом, латинські літери – похилим. Виняток становлять символи операторів і стандартних функцій, які набираються прямим шрифтом. Нумерація формул, на які є посилання в тексті, – справа в дужках. Цілі частини від десяткових відокремлюються комою Одиниці розмірності можна набирати окремо від формул, або у формулах, з обов’язковим використанням проміжку.
  • Висновки: кегль 12 (навести основні висновки з дослідження та перспективи його подальшого розвитку в цьому напрямку).
  • Список використаної літератури: кегль 9 наводиться в порядку посилань у тексті, відповідно до ДСТУ 8302:2015.

 

Рекомендовані скорочення вчених звань і ступенів (featured reducing academic titles and degrees)

 

Повна назва

Full name

Скорочення

Abbreviation

1

доктор технічних наук

Doctor of Engineering Science

д-р. техн. наук

Dr. Eng. Sc.

2

кандидат технічних наук

Candidate of Science (Engineering)

канд. техн. наук

Cand. Sc. (Eng.)

3

кандидат фізико-математичних наук

Candidate of Science (Physics and Mathematics)

канд. фіз. мат. наук

Cand. Sc. (Phys. & Math.)

4

доцент

Associate Professor

доц.

Assoc. Prof.

5

професор

Professor

проф.

Prof.

6

старший науковий співробітник

Senior Research Fellow

старш. наук. співроб.

SRF

7

молодший науковий співробітник

Junior Research Fellow

мол. наук. співроб.

JRF

8

член-кореспондент

Corresponding Member

чл.кор.

Cor. Mem.

9

старший викладач

Assistant Professor

ст. викл.

Assis. Prof.

10

аспірант

postgraduate student

асп.

Ph.D. student

11

асистент

Teaching Fellow

асист.

TF

12

магістр

Master

магістр

Msc.

 

ПРИКЛАД ОФОРМЛЕННЯ ДОПОВІДІ

 

УДК 621.31

Іванов С.П., д-р. техн. наук, проф.,                  

Петров В.І., магістр,

Національний технічний університет України

«Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Україна

 

ПРИКЛАД ОФОРМЛЕННЯ ДОПОВІДІ НА І МІЖНАРОДНУ КОНФЕРЕНЦІЮ

Текст доповіді

(міжрядковий інтервал – 1, шрифт – Times New Roman 12 кегль, вирівнювання по ширині, без переносів, перший рядок – відступ 1,0 см; поля: зліва, справа, зверху, знизу – 2,5 см.)

Cписок використаних літератури

  1. Закладний О.М., Праховник А.В., Соловей О.І. Енергозбереження засобами промислового електропривода: Навчальний посібник. – К: Кондор, 2005. – 408 с.
  2. Закладний О.М., Закладний О.О. Вплив способів керування комутатором на гармонічний склад кривих струму і напруги вентильного двигуна // Промислова електроенергетика та електротехніка (Промелектро). – 2008. – №1. – С. 35…40.
  3. Електромеханічні системи автоматичного керування та електроприводи: Навч. посібник / М. Г. Попович, О. Ю. Лозинський, В. Б. Клепіков та ін.; За ред. М. Г. Поповича, О. Ю. Jloзинського. – К.: Либідь, 2005. – 680 с.

Положення про конфіденційність

Імена та електронні адреси, вказані користувачами на сайті цього журналу, будуть використані виключно для виконання внутрішніх технічних завдань цього журналу; вони не будуть поширюватись та передаватись стороннім особам.